Ã–VRIGT / Diverse / Vaser 10941174

nr 1094 1174

Vaser

Ett par, cloissonné, höjd: 13 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 mars 2017
kl 18:33:20

4/3 00:03:02 1      Vinnande bud